7 Reacties

3 jaar geleden

Het kan zijn dat je altijd een lage hoeveelheid hormoon hebt. Dat vermeldt premom ook. Na paar cyclussen wordt je piekhoogte naar 0.5 aangepast. Is bij mij ook.

3 jaar geleden

Ah oke, is een lage hoeveelheid hormoon dan een “slecht teken”? Ik heb op 21 april een miskraam gehad, dus probeer weer wat zicht op mijn cyclus te krijgen.

3 jaar geleden

Ah oke, is een lage hoeveelheid hormoon dan een “slecht teken”? Ik heb op 2 ...
Nee hoor. Het hormoon stuurt je sprong aan, verder heeft het weinig 'nut' als ik het goed heb. Progesteron is wel belangrijk voor zwangerschap.

3 jaar geleden

Reactie op Daantjee95

Nee hoor. Het hormoon stuurt je sprong aan, verder heeft het weinig 'nut' a ...
Oke, dus dan heb ik waarschijnlijk gisteren mijn piek gehad? Betekend dat dan vandaag of morgen de eisprong?

3 jaar geleden

Oke, dus dan heb ik waarschijnlijk gisteren mijn piek gehad? Betekend dat d ...
Ik ga er vanuit gisteravond je piek. En dan springt je ei 24-48 uur later. Kan dus morgen nog zijn. Ik zou vanaf 48 uur later de DPO's gaan tellen om teleurstelling te voorkomen omdat je misschien te vroeg wil testen o.i.d.

3 jaar geleden

Reactie op Daantjee95

Ik ga er vanuit gisteravond je piek. En dan springt je ei 24-48 uur later. ...
Oke dank je!

3 jaar geleden

Reactie op Daantjee95

Ik ga er vanuit gisteravond je piek. En dan springt je ei 24-48 uur later. ...
Dan vanavond nog gezellig maken? Of beter morgen ochtend of morgen avond? Gister avond nog gedaan.