3 Reacties
vorig jaar
Ik heb na 3 maanden spotten contact gezocht met de huisarts. Mijn spotten begon een week voor mijn menstruatie. Ik ben vanwege mijn kinderwens doorgestuurd naar de gyn en daar hebben ze een uitstrijkje gedaan. Hier kwam uit dat ik pap 2 had en hpv positief was.
Dit was voor mij niets nieuw omdat ik al jaren af en aan hpv positiefben en onder controle bij de gyn heb gelopen.
Ik zou zeggen wacht niet te lang met naar de huisarts gaan. Ik was 27 toen het voor het eerst geconstateerd werd.
Dit staat overigens je kinderwens niet in de weg.
vorig jaar
Reactie op sabdebab
Ik heb na 3 maanden spotten contact gezocht met de huisarts. Mijn spotten b ...
Ah wat vervelend om al jaren te hebben gestruggeld met hpv. En pap2 lijkt mij ook wel even schrikken, al is het geruststellend dat deze cellen zich over het algemeen goed herstellen. Is het inmiddels stabiel bij jou? En heb je nog steeds “last” van spotting?
Ik merk verder geen klachten. Wel weet ik dat ik een gekantelde baarmoeder heb, maar dit zal volgens mij geen hoofdreden zijn voor spotting.
vorig jaar
Reactie op Demner
Ah wat vervelend om al jaren te hebben gestruggeld met hpv. En pap2 lijkt m ...
Jaa waa zeker schrikken in het begin en het is zelfs pap3 geweest. Maar het is ook 1,5 jaar rustig geweest. En toen het in maart weer geconstateerd werd konden ze me vertellen dat het al herstellende was. Ik werd overigens diezelfde maand zwanger, helaas is dat met 8,5 week in miskraam geworden.
Daarna eigenlijk geen spotting meer gehad.
Je andere vraag kan ik niet beantwoorden ik heb geen ervaring met een gekantelde baarmoeder














