40 Reacties

10 maanden geleden

Helemaal niks gevoeld. Een paar dagen na nod begon het met pijnlijke borsten.

10 maanden geleden

Misselijk en de geuren van het eten

10 maanden geleden

Sochtends misselijk(dag vantevoren magnetron maaltijd gehad op het werk, dacht dat deze slecht op de maag lag, Savonds sterke geur dus toen dacht ik, moet maar eens een testje gaan doen 😅 en tadaa

10 maanden geleden

Extreem koud 🥶! Niet dat je een dekentje moet pakken, maar meerdere lagen aan doen, dekentje en nog koud.

10 maanden geleden

In die "wachtweken" was het vooral last van m'n borsten en meer afscheiding. Maar dat wisselde zich af en verdween ook al snel weer

10 maanden geleden

Gevoelige borsten en hartkloppingen, dit begon al week voor positieve test.

10 maanden geleden

Paar dagen voor nod ongelooflijk chagrijnig en alles dat ik wilde was een dutje doen 😅

10 maanden geleden

Zo leuk om al jullie verhalen te lezen! (Al zijn de klachten natuurlijk minder fijn) Ik zit nu op 7 dpo en ik heb last van brandend maagzuur en een zeurende pijn in mijn onderrug. Kan dat een symptoom zijn…?

10 maanden geleden

Een week voor positieve test enorm gevoelige borsten. Verder geen symptomen 😊

10 maanden geleden

Moe en hoofdpijn...

10 maanden geleden

Reactie op Josie123

Helemaal niks gevoeld. Een paar dagen na nod begon het met pijnlijke borste ...
Precies hetzelfde 😀. Klachten kwamen later

10 maanden geleden

Iemand ervaring met meer afscheiding?

10 maanden geleden

Nikss

10 maanden geleden

Reactie op -Elvira

Een week voor positieve test enorm gevoelige borsten. Verder geen symptomen ...
Mag ik vragen wat voor symptomen gevoelige borsten?

10 maanden geleden

Rond innesteling termijn werd ik opeens vaag grieperig en m’n vroege spotting bleef uit. Was helemaal niet misselijk wat ik altijd wel had in normale cyclus maar begon nu pas 3 dagen voor mn nod te kokhalzen en was vermoeider dan normaal (linkte ik aan het vaag grieperig zijn wat geen griep was).

10 maanden geleden

Reactie op LM 💕

Rond innesteling termijn werd ik opeens vaag grieperig en m’n vroege spotti ...
P.S. De rest leek allemaal alsof ik heel hard ongesteld zou worden 🤭. Had de positieve test dan ook niet verwacht. Vermoeidheid is nog steeds de kwaal waar ik t allermeeste last van heb. Gevoelige borsten begon bij mij rond week 6 van de zwangerschap.

10 maanden geleden

Reactie op LM 💕

Rond innesteling termijn werd ik opeens vaag grieperig en m’n vroege spotti ...
Bijzonder om te horen dat dat er ook bij kan horen! (Hopelijk een goed voorteken voor mij want ik heb van die vage griepklachten nu ook een paar dagen last). Gefeliciteerd met je zwangerschap en wat een mooie echo 🥰

10 maanden geleden

achteraf wat maagzuur. en een rare pukkel op mijn kuit 😂

10 maanden geleden

Ik had de eerste keer net een aankondiging van mijn schoonzus gehad dat ze zwanger was, en toen ging ik eens tellen "oh moet over 3 dagen ongesteld worden". Wat gek ik heb helemaal geen gevoelige borsten?! Vreemd maarja zal wel, niet iedere maand is hetzelfde . Ik zou die avond een Whiskey tasting hebben en toen dacht ik: oh nou dan koop ik gewoon even een test en kan het uit mijn gedachten zetten. Dus niet 😂😂 een paar dagen daarna kreeg ik pas gespannen borsten.

10 maanden geleden

Reactie op ElisaBloem

Ik had de eerste keer net een aankondiging van mijn schoonzus gehad dat ze ...
Wat een verhaal! Maar goed dat je getest hebt dan 😂