5 Reacties

4 jaar geleden

Ja kan alleen zwanger raken in je vruchtbare dagen (eisprong) dat is meestal 2 weken na je menstruatie als je een normale cyclus heb. 2 dagen na je menstruatie is wel heel kort dus ik denk niet dat je daar zwanger van wordt.

4 jaar geleden

Oh ja ik ben gaan kijken op internet dat er wel een kans is dat je zwanger kan raken?? Ik was ongesteld op 05-08 tot 11-08 En ik heb 13-08 onveilig seks gehad als ik op de foto kijk kom ik op 14e is je eisprong of lees ik het verkeerd🥴

4 jaar geleden

Reactie op Roosa❤️

Oh ja ik ben gaan kijken op internet dat er wel een kans is dat je zwanger ...
Dat ligt ook aan de lengte van je cyclus, kan bij iedereen anders zijn. Als je een cyclus van 28 dagen hebt, is je eisprong rond de 14e dag. Als ik het zo lees heb je seks gehad op cyclusdag 9, je zou denk ik alleen kans hebben op een zwangerschap als je een hele korte cyclus hebt.

4 jaar geleden

Als je uitgaat dat je menstruatie is begonnen op 5-8 heb je ergens deze week je eisprong als je een cyclus heb van 28 dagen. De nummer 1 van het plaatje is bij jou op 5-8 dan dan 6 dagen verder is je menstruatie afgelopen zeg je dan zit je nummer 7 op het plaatje. Dan na 2 dagen seks zit je op nummer 9 en dus niet in je vruchtbare periode. Het kan wel maar dan moet je wel heel veel geluk hebben of je eisprong moet eerder zijn. Het plaatje laat zien hoe een cyclus werkt maar dit plaatje zegt niks specifiek over jou cyclus.

4 jaar geleden

Reactie op Baby-2021|

Als je uitgaat dat je menstruatie is begonnen op 5-8 heb je ergens deze wee ...
Oh oke nee ik snap het , 🙏🏽 Dankjewel voor je uitleg☺️☺️