4 Reacties
vorig jaar
Ik heb hem gewoon in mijn ruimbagage gedaan naar tenerife en niks mee gebeurt of gezegd
vorig jaar
Ik ben momenteel op vakantie met het vliegtuig, meerdere testen in de toilettas in de ruimbagage meegenomen en niks over gezegd / mee gebeurd !
vorig jaar
Hi!
Geen ervaring met de zwangerschapstest en maar afgelopen maand naar Griekenland gegaan en gestaag door gaan testen met ovulatie testen. Deze in de handbagage gedaan voor t geval ruimbagage koffers kwijt zouden raken.
Over de testen is verder niks gezegd. Wel werd er wat anders gecontroleerd en vielen bij het openen van de koffer alle testen uit m鈥檔 koffer, dat vond ik toch een g锚nante vertoning en zal ik daarom voortaan dus wel overwegen het in t ruim te doen.
Voor de douane lijkt het me dus geen probleem, maar als je gecontroleerd wordt voor iets anders dan kan het zijn dat je alles open en bloot van de grond kunt rapen en iedereen je testen ziet. 馃お
Fijne vakantie alvast en hopen op positief nieuws! 馃┑馃┓














