18 Reacties
7 maanden geleden
Heel veel sterkte. Ik zit er momenteel middenin (mijn derde). Vrijdag hebben we gehoord dat het hartje van het ene vruchtje niet meer klopt. Het andere vruchtje was al afgestorven.
Ik ben ma-di-woe gaan werken. Verstand op nul en gaan, want inderdaad: wat moet je thuis? Maar ik merkte daardoor ook dat ik emotioneel een soort van op slot kwam te zitten.
Vanmorgen las ik dat bericht van die vermiste kinderen, en dát was dan ineens de trigger waarbij emoties loskwamen. Toch gewerkt, maar met moeite. Ondertussen begint mijn lichaam ook op gang te komen met afstoten, dus ik denk nu dat ik me ziekmeld tot dit achter de rug is.
Op werk zijn ze op de hoogte, dat is fijn.
Veel sterkte. Het is echt niet makkelijk.
7 maanden geleden
Reactie op BijnaMama85
Heel veel sterkte. Ik zit er momenteel middenin (mijn derde). Vrijdag hebbe ...
Pfff bedankt voor je berichtje. Hele dikke knuffel voor jou..jaa dat op slot herken ik wel, ik heb nu dat ik zo hard doe alsof er niks is terwijl mijn collega's het gewoon weten, ik loop mezelf daar dan in voorbij. Als de miskraam op gang komt ga ik mij zeker ook ziekmelden inderdaad, dat wil ik gewoon thuis doorstaan. Sterkte ♡
7 maanden geleden
Wat verdrietig dat ook jij dit mee moet maken. En deze manier van eerst blijdschap en het zelfde moment moet dat weer plaats gaan maken voor ... Ja voor wat eigenlijk. Ongeloof, verdriet en alle andere emoties die er zeker nog gaan komen.
Wij hebben begin mei onze 2e missed abortion gehad.
De eerste keer in oktober hebben mijn coördinatoren besloten dat ik thuis zou blijven... Waarom? Om niet we te gaan lopen voor mijn emoties. Ik ben altijd iemand Hop en door.
Afgelopen mei zat ik al thuis door een spoedoperatie in april. Ook nu heb ik alle tijd van hen gekregen om thuis te zijn, altijd welkom voor koffie maar niks moet.
Ik ben ze hier eerlijk heel dankbaar voor. Ik weet niet hoe ik mij nu had gevoeld als ik die ruimte niet had gekregen en zelf niet genomen had.
Luister naar je gevoel, erken hoe je met emoties omgaat.
Zorg dat je tijd voor jezelf kan nemen en je emoties niet hoeft te onderdrukken
7 maanden geleden
Reactie op Eef2024
Wat verdrietig dat ook jij dit mee moet maken. En deze manier van eerst bli ...
Wat fijn dat je werk zo meedenkt! Dat scheelt al echt de helft, luisteren naar mijn gevoel vind ik nogal een ding omdat ik gewoon even niet weet wat ik voel 😔 Komt vast wel weer! Liefs x
7 maanden geleden
Hi, ik snap precies hoe je je voelt. Wij raakte vorig jaar juli voor het eerst zwanger. Bij 10 weken klopte het hartje niet meer. Het is precies zoals je zegt je wereld stort in en je hebt geen idee hoe je dit moet gaan doen. En toch blijft de wens zo groot. Na 7 maanden raakte we voor ons gevoel eindelijk in april zwanger. De weken waren mega stressvol en constante angst voor ‘wat als het weer fout gaat’. Dit weekend kreeg ik bruin bloedverlies, precies zoals de miskraam de vorige keer begon. Het hield aan en werd steeds wat meer. Maandag mochten we voor een echo komen. Er was weer een kloppend hartje en geen aanwijzingen voor een miskraam. Gister avond kreeg ik veel krampen en het voelde gewoon niet goed. Dus weer voor een echo en helaas.. het hartje klopte niet meer. Het voelt zo verslagen en oneerlijk.. tegelijkertijd zoveel vragen over waarom dit gebeurd.. ook al weten we van de vorige keer dat we dit doorkomen samen maar toch weet ik weer even helemaal niet hoe. En bovenal wil ik dit niet nog een keer, het doet zoveel pijn😔
7 maanden geleden
Reactie op Beauwie
Jaa.. inderdaad .. net ook weer een aankondiging gehad dat er een collega z ...
Dat snap ik helemaal! Wij waren woensdagavond toen de krampen begonnen bij mijn zwager en zijn vrouw. Die vertelde dat ze zwanger zijn van de tweede. Ik kon alleen maar denken ‘bij jullie zal het vast wel goed gaan’. Kort daarna zaten wij op de post en hoorde dat ons kindje niet meer leefde. Zie er nu al tegen op dat zij wel de komende maanden gewoon zwanger is en gaat bevallen in dezelfde maand als ik dat zou gaan..
7 maanden geleden
Hier ook al 2 miskramen :/ 2,5 week terug was de 2e. Op 5+5 zag alles er nog goed uit en op onze 9 weken echo hebben ze dan gezien dat het vruchtzakje al vol met vocht zat en het vruchtje op 6+3 is gestopt met groeien. Je geeft jezelf hele tijd de schuld dat je iets mis hebt gedaan en je vraagt jezelf af of je ooit nog een kindje kan krijgen 😪
7 maanden geleden
Ik denk dat ik nu net mn 2e miskraam heb, in januari de eerste midkraam dmv medicatie en uiteindelijk ook curettage in maart, na 1 cyclus zwanger 2 testen gedaan beide positief en gisteren ochtend heftige bloeding die nu nogsteeds is. Verloskundige gebeld die denkt idd niet goed gegaan volgende week een afspraak voor zekerheid maar ze zei ook hou geen hoop. Ik durfde de 2e x al niet zo te hopen maar deed het stiekem toch, doet weer pijn ookal ben je er al een x doorheen gegaan














