4 Reacties

5 jaar geleden

Wat verdrietig :( Mijn moeder heeft dit ook en heeft na drie miskramen allereerst mijn broer gezond en wel gekregen en daarna mij! Helaas heb ik het ook, maar ik houd me maar vast aan het “succesverhaal” (uiteindelijk dan...) van mijn ouders. Hopelijk heb jij daar ook iets aan. :)

5 jaar geleden

Ik heb toevallig een gesprek gehad in het ziekenhuis ivm verdere onderzoeken. De arts gaf aan mocht ik of mijn partner dit ook hebben, dan zou de mogelijkheid zijn om IVF met PGD te doen. Hier even een stukje gekopieerd: Als blijkt dat er een kans is dat jullie kindje genetisch belast zal worden, is het soms mogelijk om zwanger te raken met IVF of ICSI in combinatie met pre-implantatie genetische diagnostiek. Hierbij worden de met IVF of ICSI ontstane embryo’s getest op de genetische afwijking. Alleen embryo’s die de afwijking niet hebben worden in de baarmoeder van de vrouw geplaatst. Houd hoop!🍀

5 jaar geleden

Wat verdrietig :( Mijn moeder heeft dit ook en heeft na drie miskramen alle ...
Naar he :( ja inderdaad.. ik denk ook altijd ik ben er ook gekomen dus het komt goed (voor mij 6 miskramen). Thanks voor je berichtje en jij ook🍀🍀

5 jaar geleden

Ik heb toevallig een gesprek gehad in het ziekenhuis ivm verdere onderzoeke ...
Dankjewel! Dat kan inderdaad ook nog dus op een dag gaat het goed komen! Ik hoop alleen heel erg op de natuurlijke manier maar we gaan het zien!!