Hebben jullie ook allemaal ineens het gevoel dat het hele huis verbouwd moet worden ? Ik ben spontaan het schilderen geslagen en heb een a4 vol aan klussen
Hoi.
Dit is misschien heel random maar ik zag je oude post over de buis van eustachius en oorsuizen. Ik heb precies hetzelfde op het moment, 2 maanden eustachius en sindskort een oorsuis. Is het bij jou uiteindelijk weggegaan?
Hoi.
Dit is misschien heel random maar ik zag je oude post over de buis va ...
Inderdaad een beetje random, maar ik snap waarom je het vraagt. Oorsuis kan vreselijk zijn. Zowel mijn vrouw als ik hebben er last van. Helaas niet weggegaan. Maar, het went wel. Inmiddels is het bij mij gewoon een stukje van mezelf geworden en erger ik me er ook niet meer aan.
Doe eens wat onderzoek online! Er zijn miljoenen mensen in Nederland alleen die er last van hebben, heel veel tips en tricks te vinden.
Succes/sterkte in ieder geval!