Vandaag voor de 2de keer een 20 weken echo gehad. 1ste keer sliep de baby dus kon de echoscopist niet alles goed zien en meten. Het was een aardige mevrouw die alles duidelijk vertelde tijdens de echo. En of het goed was.
Vandaag heeft een andere echoscopist/gynaecoloog het afgemaakt. Bij binnenkomst kon ik gelijk liggen en ze begon met de echo. Ze was heel stil en was 15 min bezig met het hartje van de baby. Ik werd er een beetje nerveus van omdat ze de hele tijd op 1 plek stond zonder wat te zeggen. Dus ik vroeg is alles goed? Antwoorde ze met ik moet het eerst even goed weten daarom moet ik me consentreren. Dus ik ben stil. Daarna ging ze bij de buik, benen kijken daarna ging ze weer terug naar het hartje. Ik werd alleen maar nerveus en maakte me zorgen. Uiteindelijk zei ze voor zover ik het heb gezien is het goed.
Maar dit zit mij helemaal niet lekker en maak me zorgen. Maak ik me zelf gek?
Omdat ze zo met het hartje bezig is geweest blijft het hangen. Ik weet even niet wat ik moet doen. Ik heb gewoon pijn door het denken en huilen (hormonen die staan heel hoog vandaag)
Ik moest mijn verhaal even kwijt 😫
Heeft ze er verder niks over gezegd? Toen ze bij mijn 20 weken echo iets dachten te zien, kwamen er nog iemand bij kijken en werd er overlegd en aan het eind mij wat verteld? Heeft ze verder niks laten weten of een extra afspraak?
Meestal als er iets ernstigs is dan belt de gynaecoloog je direct en wachten zij ook niet tot de volgende afspraak.. je word dan doorverwezen.. als er niets is uitgesproken dan kan je er van uit gaan dat alles goed is.. ik hoop het in ieder geval voor jou en de baby ❤️