5 Reacties

3 weken geleden

Onze tweeling zat na thuiskomst uit het ziekenhuis algauw weer op 8 voedingen. Wij hebben altijd op verzoek van de eerst meldende gevoed. Ze kwamen thuis op 7 voedingen, maar in de thuis situatie vroegen ze toch echt vaker om voeding. Pas bij 8-10 weken gecorrigeerd ging er weer een voeding af. 1 week gecorrigeerd is echt nog heel jong, dus probeer vooral je kindjes te volgen (ook al is dat lastig met een peuter erbij). Wij hebben ze veel in het voedingskussen gevoed, dan dronken ze beter en kon ik ondertussen kolven.

3 weken geleden

Ik gaf 1 week gecorrigeerd nog 8 voedingen, a 65 ml per fles. Iedere wk 10 ml erbij geloof ik. Op advies nog 4 weken doorgegaan met oedere 3 uur voeden, daarna naar 7 flessen overdag om de 3 uur en 's nachts 1 voeding overslaan

3 weken geleden

Mijn tweeling kreeg met gecorrigeerd 1 week nog 7/8 flesjes van 90ml. Ik gaf ze overdag op verzoek, tussen de 2,5 en 3 uur. Ik zou dus persoonlijk teruf gaan naar om de 3 uur overdag. Als ze honger hebben, hebben ze honger 馃槉

3 weken geleden

Wij zaten tot gecorrigeerd 1 week op een schema van 8 keer per dag en qua hoeveelheid rekende wij 160 ml keer het aantal kg. Daarna mocht de sonde eraf en ben ik volledig bv gaan geven met voeden op verzoek. Dan kwamen we op 9 keer per dag. Als je volledig met flesjes werkt zou ik overdag om de drie uur blijven aanhouden. Je wil er namelijk uiteindelijk naartoe dat ze overdag meer gaan drinken dan in de nacht. Goed als ze daar aan wennen. En blijkbaar geven ze dat ook aan, dus daar zou ik in mee gaan.