11 Reacties

2 weken geleden

Onze oudste is geboren met 32 weken en ging na 5 maanden (gecorrigeerd dus 3 maanden) naar de opvang. In het begin 1 dag in de week, na haar eerste verjaardag 1 dagen in de week. Zij is in het eerste jaar nooit ziek geweest, wel af en toe verkouden maar verder niets! De jongste is geboren met 35+6 weken en ging na 8 maanden naar de opvang. Hij is echt ongeveer altijd ziek. Ik zeg niet dat mijn kinderen de standaard zijn, maar het zegt dus echt niet alles wanneer ze starten bij de opvang en wat dit met het ziek zijn doet

2 weken geleden

Reactie op NathalieA

Onze oudste is geboren met 32 weken en ging na 5 maanden (gecorrigeerd dus ...
Na haar verjaardag 2 dagen in de week bedoel ik

2 weken geleden

Onze tweeling is met 35 weken geboren en gingen naar de opvang toen ze 7 maanden waren, gecorrigeerd een maand jonger.

2 weken geleden

Ons meisje is geboren met 30 weken. Advies bij ons was ook vanaf een half jaar naar de opvang (niet gecorrigeerd).

2 weken geleden

Mijn zoontje geboren met 34+5 ging op advies ivm prikkelverwerking met gecorrigeerd 6 maanden naar het KDV

2 weken geleden

Bij ons adviseerden ze opvang pas na 2 jaar gecorrigeerd ivm de longen van onze 24 weken baby (opvang = virussen = mogelijk ziekenhuisopname). Wij hebben besloten na 1 jaar ongecorrigeerd te starten met de opvang. Als het niet zou gaan, zouden we weer stoppen. Het ging hartstikke goed en wij konden weer ons normale werkzame leven oppakken wat voor iedereen heel fijn was. Onze longarts zei toen al, ik adviseer dit maar ik kan niet in jullie leven kijken en of dat mogelijk of wenselijk is. Dus doe ook wat het beste bij jullie past. Mijn advies: proberen kan altijd, als het niet gaat kan je kijken naar andere opties maar voor hetzelde geld gaat het gewoon prima!

vorige week

Hier met 34 weken geboren en eigenlijk helemaal geen adviezen over gehad.. Ze is met 4,5 maand (3maand gecorrigeerd) naar de opvang gegaan en dat lijkt erg goed te gaan! Kan de prikkels goed aan en nog niet ziek geweest (even afkloppen😜).

vorige week

Wij hebben dit met een gecorrigeerde leeftijd van vijf maanden gedaan (geboren met 31w). Het advies was pas een jaar na geboorte starten, maar dit was niet haalbaar voor ons. Bovendien wilden we liever in de zomer starten zodra de r uit de maand was. Dit kan ik echt aanraden! Verder heb ik wat langer volledig borstvoeding volgehouden, zodat de kleine antistoffen meekreeg van mij. Kolf tijd mag je ook gebruiken voor live borstvoeding dus dat deed ik met wegbrengen en halen en dan maakte ik een korte dag op werk met 1 keer kolven. Dus van de twee uur kolftijd twee keer drie kwartier live voeden inclusief reistijd en 1 keer half uur kolven. Bij het kinderdagverblijf hadden ze een kamer voor me om te voeden. Die hebben goed meegedacht.

vorige week

Oh, niks over geadviseerd. Ze gaat over 1 week, dan is ze 18wk, 13 gecorrigeerd

4 dagen geleden

Weet iemand waarom de adviezen zo anders zijn? Ligt dat aan hoeveel complicaties er zijn geweest? En als gevolg daarvan de gevoeligheid voor prikkels en infecties? Ons kind is met 31 weken geboren en de arts zei dat ze gewoon kan starten wanneer we willen.

4 dagen geleden

Reactie op marti849w6

Weet iemand waarom de adviezen zo anders zijn? Ligt dat aan hoeveel complic ...
Volgens mij bestaat er geen richtlijn dus een arts geeft eigen advies op basis van de onderzoeken die ze zelf gelezen hebben. Zoveel artsen zoveel meningen