4 Reacties

3 jaar geleden

* ik heb in de zoekfunctie gekeken naar een soortgelijk topic maar niet gevonden vandaar een nieuw topic gestart

3 jaar geleden

Mn zusje heeft deze voor haar tweeling, als duo rijdt ie prima, maar enkel voelen ze wat onstabiel.. ze zou ze niet direct aanraden..

3 jaar geleden

Hier geen tweeling maar wel twee kindjes dicht op elkaar en ik heb een easywalker die je kunt uitbreiden met een tweede zitje (of reiswieg). Maar ook dus gewoon te gebruiken als gewoon buggy. Weet niet of dat is wat je bedoeld?

MOD

3 jaar geleden

Hi, Voor alle vragen rondom buggy's hebben we het grote buggy topic. Hierbij de link https://community.24baby.nl/forum/mama-jij/het-grote-buggy-topic-5XgmdL Wij gebruiken zelf de Bugaboo Donkey duo. Die is ook naar mono om te zetten. Ik sluit je topic en veel succes!