28 Reacties

5 jaar geleden
wij hebben het aan de ouders verteld via een cadeau mandje met een rompertje, schoentjes en een speentje erin.
Op fb hebben ik en mijn vriend dit bord in elkaar gezet 😍


5 jaar geleden
Wij hadden het zo op facebook gezet. Mijn hondje moest en zou er ook op komen te staan😍


5 jaar geleden
Ik gebruikte zelf geen Facebook, maar instagram. Ik had een filmpje geplaatst waarbij ik de zwangerschapstest liet zien aan me man en hij van vreugde me optilde en rondjes draaide.
Mijn man kon ons geheim maar moeilijk bewaren en heeft het meteen al aan al zijn collega’s verteld mijn schoonvader schoonbroertje en een paar dagen later aan me schoonmoeder. Mijn moeder heb ik het na de vakantie Face to face verteld omdat ze maar bleef vragen waarom ik niet mee ging met duiken. Ik had graag gewacht tot na de eerste echo en daar iets leuk mee willen doen om het kenbaar te maken. Mijn vader heb ik online een kruiswoordpuzzel gemaakt en uitgeprint met allemaal onopvallende woorden die toch te maken hadden met onze zwangerschap. De letters die overbleven moest hij onderaan op de puntjes invullen en daar kwam te staan “Je word opa”

5 jaar geleden
Wij hebben het zo gedeeld via onze social media kanalen zoals Facebook en instagram en kregen daar onwijs leuke reacties op


5 jaar geleden
Wij hadden deze geplaatst met achter "baby" de achternaam van me vriend, dus ook van de kleine.


5 jaar geleden
Reactie op Miertje86
Na mijn 20 weken echo dit op Facebook gezet, express nog even niets over he ...

Waar heb je dit leuke wolkenbord vandaan? Erg leuk voor op de babykamer!