13 Reacties

5 jaar geleden

Met een shirt van rebus

5 jaar geleden

Ik had het op het letterbord gezet een dag voor kerst. Merry Christmas and happy new baby’s en daar onder: juli 2020 Ik denk dat niets meer echt origineel is want alles is al wel eens gedaan. Maar ik zou iets doen waar je jezelf prettig bij voelt 😄

5 jaar geleden

Ik lees graag mee!

5 jaar geleden

Wij hebben het super persoonlijk gemaakt voor de aanstaande opa’s en oma’s. Ook mijn broertje en het zusje van mijn vrouw krijgen een kado wat persoonlijk is. Vind ik zelf veel leuker dan de standaard dingen. De rest komt het later te weten en die vertellen we het waarschijnlijk gewoon, maar bij de twee beste vriendinnen twijfelen we nog wat we precies doen. Mijn vrouw en ik zijn vrij ‘extra’ 😂❤️

5 jaar geleden

Een tompouce met daarop de echofoto als toetje gegeven aan onze ouders :)

VRIEND

5 jaar geleden

Mijn man en ik zijn beide muzikant in een band, hij toetsen en ik zang. We hebben onze nieuwe aanwinst zo aangekondigd!

5 jaar geleden

Wij hebben hier 2 teckels rondlopen en hebben van hun lange lijf een tijdlijn gemaakt :-)

5 jaar geleden

Reactie op KimBrks

Wij hebben hier 2 teckels rondlopen en hebben van hun lange lijf een tijdli ...
Heel leuk

5 jaar geleden

Mij moeder heeft als ze zwanger was van me zus een hele speurtocht opgezet in huis voor me pa het eindigde met een knuffelbeer met de test in zen zakje

5 jaar geleden

Ik had scorebordjes “geknutseld” en daar zijn we mee op de foto gegaan: Mijn vriend met mijn zoon op z’n nek en een bordje met: BOYS - 2 En ik in mijn eentje met een echo foto en een bordje met GIRLS - 2 (we krijgen nu dus een meisje). Daarbij de tekst: Balance restored!

5 jaar geleden

Voor vrienden een fles wijn met speciaal etiket. Voor ouders bedrukte golfballen en schoonouders kalender met echo. Schoonzusje/zwager rompertje beschreven.

5 jaar geleden

Wij hadden deze met Sinterklaas. Ons schoentje gezet en daar kwam een babyschoen bij. Allemaal timberland en letterkoekjes geplakt.

5 jaar geleden

Wij zijn echte spelletjes mensen.. dus mijn vrouw en ik hebben een escape room bordspel gemaakt voor mijn ouders en zussen! Door te ‘ontsnappen’ uit verschillende babykamers, konden ze uiteindelijk de code van het kistje kraken. In dit kistje hebben we de echo gedaan, slabbetjes en een kaartje met de aankondiging dat ze in augustus opa, oma en tantes gaan worden! Het was echt super leuk en heerlijk onverwachts, hebben hetzelfde spel ook met de schoonfamilie gedaan. Ook zij waren blij verrast!